logo

Apie mane, atsiliepimai

 

 

Sveiki,
Turbūt Jums įdomu, kaip aš pradėjau fotografuoti? Jau nuo mažens iš mamos ar tėčio paimdavau fotoaparatą ir padarydavau keletą nuotraukų, kurios, mano manymu, tuomet atrodė ypatingos.

Gimiau ir užaugau nuostabiame širdžiai mieste – Kaune. Studijavau Vilniaus Universitete, Kauno humanitariniame fakultete, kuriame baigiau „Kultūros vadybos” bakalauro studijas. Vėliau, persikrausčiusi į Vilnių, tęsiau studijas Vilniaus universitete, kuriame įgijau "Paslaugų vadybos" magistro laipsnį. Baigusi studijas, pradėjau dirbti turizmo srityje, kur teko daug keliauti.  Neilgai trukus, supratau, kad fotoaparatas keliaujant nepamainomas dalykas. Taip aš pradėjau savo fotografiją. Šiuo metu jau nedirbu turizme, tačiau fotografijos ir toliau, kiekvieną dieną, džiugina mano sielą.

Taigi, visai atsitiktinai atradau tai, kas daro mane laimingą. Svarbiausia, kad laimingi tampa ir aplinkiniai. To Jums ir linkiu – tapkite laimingais!

Dirbu pagal individualios veiklos pažymą, kurios nr. 720034

Visus norinčius fotografuotis prašau kreiptis :) Turėsime tikrai gerą laiką ir malonius prisiminimus :)

Pagarbiai,
Giedrė Žemaitienė

 

Atsiliepimai

Labai gražios ir kūrybingos nuotraukos - bus sunku išsirinkti, kurias ant sienos kabinti :)

Taigi, labai ačiū už jūsų darbą - buvo malonu bendrauti ir pozuoti ir vestuvių dieną, ir šiaip bendravimas visada sklandžiai ėjosi.
Ačiū ir sėkmės jums šeimoje ir darbuose! :)
2018 m. Stefan ir Skaistė 

Norime labai labai padėkoti už puikų bendradarbiavimą, planavimą ir nuostabias nuotraukas. TĄ dieną, kai jaudulio ir taip labai labai daug, nereikėjo sukti galvos apie fotosesiją, nes su Giedre viskas buvo sutarta, suplanuota ir tikėjom, kad pavyks užfiksuoti gražiausias akimirkas. Labai labai ačiū, Giedre, už puikiai atliktą darbą ir gražias nuotraukas. Sėkmės Jums ir jūsų šeimai!
2018 m. Ingrida ir Audrius

Labai gražios mielos nuotraukos! Tokios kaip klientas norėjau!

2018 m. Tomas ir Birutė 


Nuostabi fotografė, kaip ir jos nuotraukos :) Labai profesionali, užfiksavo geriausias šventės akimirkas, buvo malonu bendrauti, labai džiaugiamės pasirinkę Giedrę :)

2017 m. Julius ir Kristina 


Nuotraukos nuostabios. Labai jums ačiū :) Jei dar bus proga, manau, pasinaudosime jūsų paslaugomis ;)

2017 m. Mindaugas ir Svetlana 


Nuostabus laikas, su greitai, gerai ir maloniai dirbančia fotografe. Jokios įtampos, malonus bendravimas, ir nuostabus rezultatas. Rekomenduoju, kol labai neišpopuliarėjo rinkitės už gerą kainą, nuostabų rezultatą.

2017 m. Jolita Barabauskaitė


Labai šauni ir profesionali fotografė. Malonus bendravimas ir rezultatai pranokstantys lūkesčius.

2016 m. Rita Raklevičiūtė